Jaki Internet do domu?

Usług internetowych jest teraz całe mnóstwo, a jedna znacząco różni się od drugiej. Oznacza to, że nie jest tak łatwo sprawdzić, która opcja i który pakiet byłby dla nas najlepszy. Zazwyczaj jest tak, że ludzie biorą pod uwagę te firmy, które działają blisko nich i które dostarczają w miarę dobrego sprzętu i usług, które można przynajmniej nazwać przyzwoitymi. Jednakże każda z takich firma ma jakieś swoje pakiety. Jeden pakiet dedykowany jest przykładowo dla biznesu, inny natomiast oferowany jest dla domu, ale do małych zastosowań, jeszcze inny natomiast oferowany jest wtedy, kiedy dużo korzystamy.

Tak naprawdę nie opłaca się na pewno Internet na kartę.

Ten Internet ciągnie bardzo dużo, szybko widzimy, jak ilość naszego transferu maleje, a kiedy chcemy na nowo korzystać, musimy doładować kartę. Nie jest to opłacalne. Alternatywą w takim przypadku jest doskonały Internet radiowy przez router, którego możemy mieć w całym domu, bez konieczności ciągnięcia i podpinania gdziekolwiek kabla. Taki Internet co najważniejsze jest tani, prosty pakiet dla domu kosztuje już od 30 zł za miesiąc, a to naprawdę jest bardzo niski, wręcz nieodczuwalny przez nikogo koszt, a już tym bardziej wtedy, kiedy naprawdę dużo korzystamy lub korzystamy na wielu komputerach i ciągniemy dużo transferu.

Taki Internet nie powinien mieć żadnych limitów, a co za tym idzie po prostu nie musimy się ograniczać do korzystania na przykład tylko w danych godzinach lub w nocy. Prędkość przy standardowych zastosowaniach także powinna być taka, żeby wszyscy byli z niej zadowoleni, no chyba, że pobieramy z sieci wiele rzeczy, to wtedy znacznie lepiej jest sobie dokupić pakiet, który będzie po prostu oferował nam większą prędkość.

Artykuł napisany przez: Program dla piekarni: SQLogic Piekarnia