Rewolucja internetowa

Rewolucja internetowa świat wyszedł nam
Pobrane z www.internetowe-pogotowie-reklamowe.pl
IFLSA

Wraz z nastaniem doby Internetu miała miejsce prawdziwa rewolucja, tak naprawdę wszystko uległo zmianie, świat wyszedł nam naprzeciw, mamy teraz dostęp do całej wiedzy ludzkości dosłownie w jednym miejscu, wystarczy tylko, że włączymy przeglądarkę internetową. Internet stał się najlepszym medium, o jakim moglibyśmy sobie tylko pomyśleć. Za jego pośrednictwem możemy się komunikować z ludźmi dosłownie na całym świecie, dosłownie cały świat stoi do nas otworem. To fantastyczne mieć świadomość tego, że teraz tak naprawdę nic nas nie ogranicza.

Rewolucja internetowa Internetu miała
Pobrane z www.newsweek.pl

Możemy pisać i dzwonić do ludzi nawet z drugiego końca świata i rozmawiać z nimi w czasie rzeczywistym. Możemy przesłać im każdą wiadomość, jaką tylko przesłać się da.

To naprawdę fantastyczne. W tych czasach Internet jest już właściwie w każdym domu. Nie wyobrażamy sobie bez niego życia, bo nie moglibyśmy bez niego pracować ani się bawić. A tak, możemy prowadzić z ludźmi rozmowy na odległość bez względu na to, gdzie się znajdujemy i co robimy. Rewolucja internetowa sprawiła, że teraz każda, nawet najdrobniejsza informacja jest w stanie od razu obiec cała kulę ziemską. Czegoś takiego nie było jeszcze nigdy wcześniej. Dzięki Internetowi informacje dosłownie się ujawniły, a my możemy mieć dostęp do ogromnej ilości wiedzy i opinie, jakie ludzie każdego dnia zamieszczają w sieci.

Artykuł napisany przez: